Služby

Opravy JCB

Autorizované servisní zastoupení zemědělské techniky JCB pro severozápadní Čechy.

Provádíme pravidelné servisní prohlídky, opravy a údržbu zemědělské techniky JCB. Spolehlivě seřídíme a opravíme Váš traktor, manipulátor či nakladač. Jsme specialisté na opravy motorů, převodovek a hydrauliky, ale bez problému si poradíme i se závadami jiných částí strojů.

Opravy KIROVETS

Nabízíme kompletní servis a opravy zemědělské techniky KIROVETS. Provádíme pravidelné servisní prohlídky pro případné a včasné odhalení závad či nutnosti seřízení. Dále nabízíme pravidelnou údržbu, jako jsou výměny olejů a filtrů a provádíme veškeré opravy vzniklých závad.

Zajišťujeme servis pro staré i nové typy strojů.

Servis klimatizací

Nabízíme kompletní servis klimatizačních jednotek v osobních automobilech, nákladních vozech a zemědělských strojích.

Provádíme kontrolu funkčnosti klimatizace, odsátí a recyklaci starého chladiva a doplnění nového chladiva. Dále nabízíme kompletní dezinfekci a čištění vzduchového okruhu a výměnu pylového filtru.

Pojízdná dílna

Velmi dobře si uvědomujeme, jak velké komplikace může závada na zemědělském stroji způsobit a jak je pro Vaše podnikání důležité, aby byl Vás stroj co nejrychleji znovu funkční. Proto se snažíme jednat vždy rychle a spolehlivě. Díky naší pojízdné dílně, jsme schopni vyřešit závadu na Vašem stroji přímo u Vás.